Picker Icon

Choose your layout

Choose your Scheme

Zarabianie Jeszcze Nigdy Nie Było Tak Proste.

Reklama natywna nie jest narzucona użytkownikowi. Odpowiednio wypozycjonowane teksty znajdujące się na naszych serwisach zawierają informacje, których potencjalny klient właśnie szuka i potrzebuje. My nie pokazujemy mu reklamy. To on wpisuje w internecie hasło obrazujące swoje aktualne potrzeby i w zamian otrzymuje tekst poradnikowy z gotowym rozwiązaniem w postaci ramek. Właśnie dzięki temu konwersja jest tak wysoka!

01. Artykuł

Wybierz popularny artykuł ze swoje strony www.

02. Produkty

Wyselekcjonuje produkty kontekstowo pasujące do treści wpisu.

03. Ramka

Wstaw w odpowiednie miejsce ramkę z wybranymi produktami.

04. $$$

Pozwól użytkownikom zrobić resztę i wstawiaj kolejne ramki z produktami :).

Nasi Klienci o Nas.

„Dedykowane serwisy tworzone przez Adtelier to doskonały sposób na dotarcie do bardzo konkretnego użytkownika, a tym samym świetne miejsce na zamieszczenie reklamy czy artykułu sponsorowanego. Dzięki dobremu wypozycjonowaniu treści w wyszukiwarkach, użytkownicy otrzymują to, czego szukają. Co nas zaskoczyło? Jeszcze nigdy nie mieliśmy tak wysokiej konwersji!”

– Marek Michalczyk


„Podobno na modzie można zarobić? Przez ostatnie miesiące prowadziłam blog modowy i w żaden sposób nie potrafiłam z niego wycisnąć nawet złotówki. Nie jestem programistką, a gotowe rozwiązania były dla mnie za drogie. Te ramki okazały się banalnie proste w obsłudze. Nie musiałam też mierzyć się z wysokim kosztem wdrożenia! I wreszcie zaczęłam zarabiać.”

– Ela Karczewska

„Ogromna baza produktów, prosta obsługa i szybkość wczytywania się w serwisie – to wszystko sprawia, że wdrożyliśmy ramki na kilku naszych portalach. Nie wpływają negatywnie na widoczność serwisów w Google i są świetnie odbierane przez użytkowników. Konwersja wynosi ponad 4%! Na taki wynik do tej pory nie mogliśmy liczyć.”

– Leszek Śledziński

0

Zrealizowane kampanie

14130000

Wykonane Kliknięcia

830000

Wstawione Ramki

0

Zadowoleni Klienci

[postgallery_grid data_source=”data-9″ images_attach=”465,467,468,466″ null=”” img_size=”large” hover_effect_square=”effect10 right_to_left” columns=”4″]

Zaufali Nam.

[postgallery_slider data_source=”data-9″ images_attach=”4436,4437,4438,4439,4440,4442″ null=”” content_type=”image” columnpadding=”column_padding” timeout=”3″]