Zarabianie Jeszcze Nigdy Nie Było Tak Proste.

Reklama natywna nie jest narzucona użytkownikowi. Odpowiednio wypozycjonowane teksty znajdujące się na naszych serwisach zawierają informacje, których potencjalny klient właśnie szuka i potrzebuje. My nie pokazujemy mu reklamy. To on wpisuje w internecie hasło obrazujące swoje aktualne potrzeby i w zamian otrzymuje tekst poradnikowy z gotowym rozwiązaniem w postaci ramek. Właśnie dzięki temu konwersja jest tak wysoka!

01. Artykuł

Wybierz popularny artykuł ze swoje strony www.

02. Produkty

Wyselekcjonuje produkty kontekstowo pasujące do treści wpisu.

03. Ramka

Wstaw w odpowiednie miejsce ramkę z wybranymi produktami.

04. $$$

Pozwól użytkownikom zrobić resztę i wstawiaj kolejne ramki z produktami :).

Nasi Klienci o Nas.

„Dedykowane serwisy tworzone przez Adtelier to doskonały sposób na dotarcie do bardzo konkretnego użytkownika, a tym samym świetne miejsce na zamieszczenie reklamy czy artykułu sponsorowanego. Dzięki dobremu wypozycjonowaniu treści w wyszukiwarkach, użytkownicy otrzymują to, czego szukają. Co nas zaskoczyło? Jeszcze nigdy nie mieliśmy tak wysokiej konwersji!”

– Marek Michalczyk


„Podobno na modzie można zarobić? Przez ostatnie miesiące prowadziłam blog modowy i w żaden sposób nie potrafiłam z niego wycisnąć nawet złotówki. Nie jestem programistką, a gotowe rozwiązania były dla mnie za drogie. Te ramki okazały się banalnie proste w obsłudze. Nie musiałam też mierzyć się z wysokim kosztem wdrożenia! I wreszcie zaczęłam zarabiać.”

– Ela Karczewska

„Ogromna baza produktów, prosta obsługa i szybkość wczytywania się w serwisie – to wszystko sprawia, że wdrożyliśmy ramki na kilku naszych portalach. Nie wpływają negatywnie na widoczność serwisów w Google i są świetnie odbierane przez użytkowników. Konwersja wynosi ponad 4%! Na taki wynik do tej pory nie mogliśmy liczyć.”

– Leszek Śledziński

0

Zrealizowane kampanie

14130000

Wykonane Kliknięcia

830000

Wstawione Ramki

0

Zadowoleni Klienci